Seznamte se.. :-)

18. března 2016 v 10:42 | Hass
Narodila jsem se v létě těsně před letními prázdninami, tedy 27.6 2001. Tenhle rok mi bude 15 :-) Nebudeme tu rozebírat úplně celé moje dětství, ale jen takové významné okamžiky :-)
Když mi byly 2 roky, hlídal mne můj starší brácha ( tento rok mu bude 23 a s přítelkyní se budou stěhovat do nového domu) a, no, moc dobře mne neuhlídal. Ještě, když byly takové ty staré,špičaté radiátory, a já byla tak šikovná, že si o jeden z těch pruhů rozsekla čelo. Naštěstí bratr byl poblíž a zavolal záchranku. Dodnes mám nad pravým obočím velkou jizvu, ale nijak mi nevadí :-) .. Další období.. nebo , jak to nazvat... :D. Ve 3 letech jsem začala chodit do gymnastiky. Můj jediný úspěch bylo 3 místo v celostátní soutěži, v tomhle jsem na sebe neskutečně hrdá, co jsem ve 4 letech dokázala! S gymnastikou jsem skončila v 6 letech. V první třídě, jsem začala chodit do aerobiku. Ten mě neskutečně baví, a dělám ho do dnes. Máme se skupinou hodně zážitků, máme hodně výher, ale i taky hodně neúspěchů. Ale o to zas tak moc nejde, hlavně že nás baví a každé závody si užíváme :-). V 8.tř jsem byla na výměnném pobytu s Německem,jsem ráda že jsem se ho mohla zúčastnit, protože je to určitě dobrá zkušenost, být odkázaný na svou znalost v cizím jazyku. V 9.tř jsem se zúčastnila zájezdu do Anglie, jak to už bývá zvykem na školách, že 9.třída vyjede do Anglie, Londýna. My jsme měli výjimku, že jsme letěli letadlem, takže jsme v Londýně strávili více času :-) Taky to byla ohromná zkušenost, taky jsme museli být odkázáni na znalost angličtiny, a ověřit si, jestli vůbec jsme schopni se domluvit. Já jsem se sebou velice spokojená, protože můžu říct, že jsem se v Londýně domluvila, dokonce jsem si i dobře popovídala s učitelkami, které nás učili v jedné Londýnské škole. Tohle byl určitě nezapomenutelný zážitek i zkušenost :). Co vám ještě říct? :-) Jmenuji se Peťa, bude mi 15 let, mám domácí zvíře, staršího bratra, mám ráda sporty, dělám aerobik, hraju florbal, sem tam někdy i volejbal nebo fotbal. Můj styl hudby je opravdu různý. Mám ráda alternativní metal, z toho poslouchám Bring Me The Horizon,Black Veil Brides, Sleeping with Sirens, nebo taky SlipKnoT. Ze starších strasně miluji Nirvanu, na ni jsem vyrůstala, protože můj táta je poslouchal. Také mám ráda pop a takové ty písničky, co teď jdou s dobou, třeba mám ráda Justina Biebera.. prosím no hate, je to moje volba co poslouchám, takže tak, ty jeho nové písničky se mi líbí a oblíbila jsem si ho :-) Pak třeba Iggy Azaelu, 5 second of Summer, Starset a tak dále, nejsem v tom zas tak vybíravá, poslouchám, co se mi líbí :-)Od roku 2013 jezdíme pravidelně na dovolenou do Chorvatska se známýma .. :-) Zatím me jeste neomrzelo, pokaždé jezdíme na jiné místo, kde je něco jiného, zajímavého, krásného.

Já myslím, že to pro dnešek stačí, a doufám že jste se o mne něco nového dozvěděli, že máme něco společného. :-)

Omlouvám se za pravopisné chyby, nebo jen nějaké úskoky písmen. Četla jsem to po sobě, ale člověk ty chyby už nevidí, tak prosím, s připřenýma očima ty chyby přeskočte, děkuji :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ďábelská Victoria Ďábelská Victoria | Web | 20. března 2016 v 15:37 | Reagovat

Ahoj no na tebe rozhodně nemám..Maniodepresivní autista....Jo být taky v něčem úspěšná..Přeji rozhodně hodně úspěchů...Neúspěchy nejsou úplně fajn.....Když jsi jenom neúspěšný...Justin Bieber..jo toho jsem pár let zpátky také poslouchala ještě s Řitmusem..(Rytmus)....ale pak jsem přešla na Řezníka :D Nirvana miluji :3 a moderní hudba? Brr...tedy až na Adam Lambert a ještě pár....jinak ji moc neposlouchám tedy až na rap, ale ten jen v těžkých depresích....ale někdy ho nedávám....

2 Sandra Sandra | Web | 2. dubna 2016 v 12:58 | Reagovat

podľa mňa máš super zážitky a skúsenosti:)
to s tým výmenným pobytom by som tiež niekedy chcela skúsiť:) mohlo by to by zaujímavé:)
čo sa týka hudby, ja počúvam všeličo okrem tej metalu a takých tých tvrdších žánrov (môžem to tak nazvať?:D). :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama